MODD/report
red-bull-ve-david-coultharddan-rengarenk -bir-gosteri

Red Bull ve David Coulthard’dan Rengarenk Bir Gösteri

19 Nisan 2015 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Red Bull’un sponsor olduğu en özel Formula 1 takımlarından ve araçlarından Infiniti Red Bull, Haydarabad düzenlenen “Infiniti Red Bull Racing”de boy gösterdi, direksiyon başına ise McLaren ve Red Bull’un efsane ismi David Coulthard geçti.

Infiniti Red Bull Racing için kabine oturan efsane pilot, aracıyla 282 km hıza çıkarken hem eski günleri yad etti hem de farklı bir deneyimi bizlere yaşattı.

Her şeyi seyircilerin tutkusunu harekete geçirmek için yaptık, çok özel bir an ve duyguydu” açıklamasını yapan Coulthard, gösterinin finalini de damalı bayrak yerine Hint bayrağını açarak ve sarı, pembe, mavi tozlarla gösteriyi renklendirerek yaptı. Daha detaylı görsel ve bilgi için Red Bull linkine bakabilirsiniz.

red-bull-ve-david-coultharddan-rengarenk -bir-gosteri (1) red-bull-ve-david-coultharddan-rengarenk -bir-gosteri (2) red-bull-ve-david-coultharddan-rengarenk -bir-gosteri (3) red-bull-ve-david-coultharddan-rengarenk -bir-gosteri (4) red-bull-ve-david-coultharddan-rengarenk -bir-gosteri (5) red-bull-ve-david-coultharddan-rengarenk -bir-gosteri (6)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı