MODD/report
reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur

Reklam Ajanslarının Futbol Formaları Böyle Olur

15 Ağustos 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Reklam ajanslarının belirli markalarla uzun yıllar işler yapması alışıldık bir durumdur. Özellikle yaratıcılık anlamında dünyada söz sahibi olan bazı reklam ajansları var ki markalar bu ajanslarla uzun yıllar sürecek olan sözleşmelere tereddütsüz imza atabilmektedirler. İşte bazı markalar var ki bu reklam ajanslarıyla adeta bütünleşmiş oluyorlar. Bunu bilen ve futbol sevdalısı olan Bruno Leo Ribeiro, reklam ajanslarına futbol formaları tasarladı. Tabi ki formaların sponsorları da ajansların gözbebeği olan markalar oldu.

İşte dünyanın bildiği Huge, Havas, Grey, Deutsch, Droga5, Forsman & Bodenfors, BBDO gibi reklam ajanslarının forma tasarımları.

reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (1) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (2) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (3) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (4) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (5) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (6) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (7) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (8) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (9) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (10) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (11) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (12) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (13) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (14) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (15) reklam-ajanslarinin-futbol-formalari-böyle-olur (16)

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı