MODD/report
rengarenk-bir-kosu-deneyimi-yasamak-isteyenler-color-sky-14-eylulde-kosuluyor

Rengarenk Bir Koşu Deneyimi Yaşamak İsteyenler “Color Sky” 14 Eylül’de Koşuluyor

3 Eylül 2014 • DUYURULAR, REPORT, YARIŞMALAR

Amerika’da başlayan ve tüm dünyaya yayılan “Color Sky 5K”nın İstanbul ayağı 14 Eylül’de koşuluyor. Dünyanın en çılgın aktiviteleri arasında olan bu 5 km koşuyla stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız!

İster yürüyüş ister koşu yapın bitiş çizgisine geldiğinizde rengarenk olacağınız bu aktivite, sıra dışı bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Kayıt yaptırdığınız takdirde adresinize ücretsiz olarak gönderilecek olan koşu paketinizi alıp Yenikapı Şehir Parkı’ndaki aktiviteye katılmanız yeterli.

Hemen belirtelim tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasından yapılmaktadır, ayrıca Color Sky 5K İstanbul Renkli Koşusu Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneğini destekliyor. Aldığınız her biletin 5%’i BEDD’ye bağışlanıyor.

Siz de bu eğlenceye katılmak istiyorsanız Biletix linki üzerinden kaydınızı yapabilirsiniz. Ayrıca Color Sky 5K linkinden de orijinal siteyi ziyaret etmenizde fayda var. Aşağıdaki videoda Ankara’da düzenlenen etkinlik görüntülerini görebilirsiniz.

rengarenk-bir-kosu-deneyimi-yasamak-isteyenler-color-sky-14-eylulde-kosuluyor (1) rengarenk-bir-kosu-deneyimi-yasamak-isteyenler-color-sky-14-eylulde-kosuluyor rengarenk-bir-kosu-deneyimi-yasamak-isteyenler-color-sky-14-eylulde-kosuluyor (2) rengarenk-bir-kosu-deneyimi-yasamak-isteyenler-color-sky-14-eylulde-kosuluyor (3)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı