MODD/report
samsung-dell-ve-intel-guclerini-birlestiriyor

Samsung, Dell ve Intel Güçlerini Birleştiriyor

10 Temmuz 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Var olan birçok nesneyi internetin ve birbirlerinin bir parçası haline getirmeyi hedefleyen geliştirilen Open Interconnect Consortium (OIC), endüstri standartlarını belirlemek ve yön vermek gibi önemli bir görevi üstleniyor. Haliyle bu çatı altında Microsoft, LG, Panasonic, Sharp ve Qualcomm gibi 51 dev marka yer alıyor.

Akıllı ev araçlarını geliştirmek ve bu alanda yenilikler sunmak için geliştirilen Open Interconnect Consortium (OIC) topluluğuna Samsung, Dell ve Intel markaları yapılan yeni anlaşmayla katılıyor. Açık kaynak yazılım ve işbirliği geliştirme yardımı yapacak olan markalar, dünya teknolojisinin yönetimine diğer devlerle beraber katılacak.

Gartner Research, akıllı ev teknolojisinin2020 yılında küresel ekonomiye 1.9 trilyon $ katacağını ve bu sektörün gün geçtikçe değerlendiğini dile getiriyor. Ayrıca bu birlikteliğin çok önemli olduğunu da dile getiren topluluk, Samsung’un buzdolabının Sony’nin televizyonu ile uyumlu olmadığına, bu sorunun ortadan kalkması ve entegre hareketin gelişmesi açısından bu birlikteliğin çok önemli olduğuna vurgu yapıyor.

Bakalım gelişen ve değişine dünyada küçük ev aletleri etrafımızda ne kadar uyumlu ve işlevsel hareket edecek zamanla göreceğiz.

samsung-dell-ve-intel-guclerini-birlestiriyor

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı