MODD/report
samsung-konsept-magazasi-istanbulda-acildi

Samsung Konsept Mağazası İstanbul’da Açıldı

16 Ocak 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

İstanbul uluslar arası önemine bir yenisini daha bugün ekledi. Samsung’un dünyadaki ikinci, Avrupa ve Ortadoğu’daki ilk “Konsept Mağazasını” bugün İstanbulAVM’de açtı. Samsung’un tüm ürünlerinin bulunduğu mağazada, müşteriler her türlü deneyim yaşayabiliyor, akıllarındaki tüm sorulara cevap alabiliyorlar.

355 m2 alan üzerine kurulan mağaza, “Premium Konsept”i barındırıyor. Tüm Samsung akıllı telefonlar, Smart TV’ler, Dock’lar, fotoğraf makineleri Global Konsept mağazasında meraklılarını bekliyor.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, “Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ‘Samsung Global Konsept Mağazasını’ Türkiye’de açıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimize, geniş ürün yelpazemizi sergileyeceğimiz, yepyeni bir mağaza konseptiyle, en ileri teknolojiyi hissettirecek bir ortam sağlayarak benzersiz Samsung deneyimi sunacağız” açıklamalarında bulundu.

 Samsung konsept Mağazası İstanbul'da Açıldı Samsung konsept Mağazası İstanbul'da Açıldı Samsung konsept Mağazası İstanbul'da Açıldı

İlişkili Haberler

0 Responses to Samsung Konsept Mağazası İstanbul’da Açıldı

  1. […] Ocak ayında Samsung’un İstanbulAVM’de ilk konsept mağazasını açması belli ki Apple’ı tetikledi. Apple, Türkiye’deki ilk mağazasını 5 Nisan Cumartesi […]

« »

Yukarı