MODD/report
sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari

Sapparow Kar Festivalinde Star Wars Rüzgârı

10 Şubat 2015 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Gelmiş geçmiş en etkili sinema filmleri sıralamasında Star Wars her zaman üst sıralarda yer alır. Buda boş yere değildir çünkü yayınlandığı ilk günden beri oluşturduğu hayran kitlesi ile milyonlara ulaşan film kiminin vücuduna dövme, kiminin odasına poster ve hatta kimi şehirlerin duvarlarında ikon oldu. Fakat bu kez Japonya’da yapılan iş ile Star Wars hayranlığının zirvesi denebilecek bir eser ortaya çıkarılmış. Yılda 2 milyon kişinin ziyaret ettiği 66. Sapparow Kar Festivali’nin bir parçası olarak 3.500 ton kar ile 23 metre genişliğinde ve 15 metre yüksekliğinde dev bir Dart Vader ve Klon Birliği’nden 3 askerin dev heykeli yapılmış.

sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(1) sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(2) sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(3) sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(4) sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(5)

 

Devasa Star Wars heykelinin yapım aşamasınıda aşağıda ki fotoğraflarda görebilirsiniz.sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(6) sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(7) sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(8) sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(9) sapparow-kar-festivalinde-star-wars-ruzgari(10)a

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı