MODD/report
selfieden-sikilanlar-sizi-canli-muzeye-alalim

Selfie’den Sıkılanlar Sizi Canlı Müzeye Alalım

4 Eylül 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

İstanbul’un ve Türkiye’nin en gözde mekanlarından Vialand hem sahip olduğu eğlence parkı hem de yepyeni konseptiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Vialand içerisinde bulunan özellikle bir yer farklılığı ile diğerlerinden ayrılıyor. 3D grafitinin ve tasarımların etrafınızı sardığı “Canlı Müze”. İlk olarak Kore’de ortaya çıkan bu fikir Avrupa’da ilk defa İstanbul Vialand’da hayat buluyor. Üstelik gerçek sanat ve emeğin olduğu bu müzede fotoğraf çekmek de gönlünüzden geldiği gibi eğlenmek de serbest.

Ünlü ressamların eserlerinin reprodüksiyonları, insanlık tarihinin ortak hafızasına kazınmış fotoğraf ve imajların üç boyutlu video ve animasyon olarak yeniden hazırlanmış versiyonları yer alıyor. Canlı müze 2014 yılı sonuna kadar Vialand’de bulunacak. Önce internet sitesini sonra Vialand Canlı Müzeyi  ziyaret etmenizi öneririz.

selfieden-sikilanlar-sizi-canli-muzeye-alalim (1) selfieden-sikilanlar-sizi-canli-muzeye-alalim (2) selfieden-sikilanlar-sizi-canli-muzeye-alalim (3) selfieden-sikilanlar-sizi-canli-muzeye-alalim (4) selfieden-sikilanlar-sizi-canli-muzeye-alalim (5)

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı