MODD/report
sevimli-bir-otel-Dog-bark-park-inn

Sevimli Bir Otel “Dog Bark Park Inn”

24 Nisan 2014 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Farklı çeşit ve büyüklükteki otellerin olması bu alandaki rekabeti kızıştırırken, otel sahiplerini de tercih edilmek için alternatif çözümler bulmaya itiyor. Amerika’nın Idaho Eyaletinde bulunan “Dog Bark Park Inn” de bu soruna çözümü farklı şekilde buluyor ve oteli büyük bir Beagle şeklinde tasarlıyor.

Sevimli bir köpek türü olan Beagle(bence hepsi sevimli) şeklinde olan bu pansiyon, Dennis Sullivan ve Frances Conklin tarafından inşa edilmiş. Yatak ve kahvaltının verildiği bu yarım pansiyon motelde, odaların içerisi de tabi ki köpek figürleriyle doldurulmuş, tabi ki bunları da Sullivan, Conklin tasarlayıp yapmış.

İnsanları adeta kendisine davet eden Dog Bark Park Inn misafirlerini en güzel şekilde ağırlarken, sevimli tasarımıyla da köpek korkusu olanlara bir nebze terapi yapıyor. Bu yaratıcı fikri Facebook üzerinden takip etmek isteyenler linki tıklayabilirsiniz.

sevimli-bir-otel-Dog-bark-park-inn (1) sevimli-bir-otel-Dog-bark-park-inn (2) sevimli-bir-otel-Dog-bark-park-inn (3) sevimli-bir-otel-Dog-bark-park-inn (4)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı