MODD/report
starbuckstan-yeni-hizmet-kablosuz-sarj-masalari

Starbucks’tan Yeni Hizmet Kablosuz Şarj Masaları

17 Haziran 2014 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Starbucks markası bir ilke daha imza atıyor ve kablosuz şarj masalarını Amerika’daki şubelerinde hizmete sokuyor.

Rahat oturma alanları ve internet hizmeti Starbucks’u tercih etmemizin sebeplerinden bazılarıdır. İşte bunu bilen ve rakiplerine karşı bir adım daha öne geçmek isteyen marka, kablosuz şarj imkanı veren masalarını müşterilerine sunuyor.

Powermat’s Power Matters Alliance (PMA)desteğiyle bu adımı atan Starbucks, 9 çalıştığı tüm cihazlara bu hizmeti verebilecek. Ancak daha sonra bu sistem kusursuz hale getirilecek ve her marka model için uyumlu olacak.

Starbucks yetkililerinden Adam Brotman yaptığı açıklamaya göre, marka önümüzdeki 3 yıl içinde 100.000 masayı Amerika’daki 7.500 mağazanın hepsine dağıtmayı hedefliyor. Tipik bir müşterinin 15 dakika, oturmayı sevenlerin ise 1-2 saat bu ayrıcalığı kullanacağı düşünülüyor. Bakalım bu faydalı düşünce ne zaman ülkemizde hizmete girecek?

starbuckstan-yeni-hizmet-kablosuz-sarj-masalari (1) starbuckstan-yeni-hizmet-kablosuz-sarj-masalari

İlişkili Haberler

One Response to Starbucks’tan Yeni Hizmet Kablosuz Şarj Masaları

  1. […] Starbucks’ın geçtiğimiz aylarda duyurduğu akıllı cihazları şarj eden masa fikrini IKEA markası geliştirerek müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Sadece masa ile sınırlı kalmayacağını belirten marka, masalardan lambalara ev içinde kullanılan birçok günlük nesne içinde bu teknolojiyi bizlere sunmayı hedefliyor. […]

« »

Yukarı