MODD/report
tasarim-markasi-kaft-ilhamini-soyut-dunyadan-aliyor

Tasarım Markası KAFT, İlhamını Soyut Dünyadan Alıyor

12 Eylül 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

İnternet üzerinden satış yapan ve içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı ürünlere sahip bir tasarım markası olan KAFT, çok özel ve farklı t-shirt tasarımlarıyla kullanıcılara kendilerini ifade etmenin en güzel yollarından birisini sunuyor.

Soyut dünyadan ilham alan KAFT, yeni tasarımlarını da ürünleri gibi oldukça orijinal ve farklı şekilde tanıtan bir yol seçmiş. Ürünlerin üzerine basılan desenleri ünlü kişilerin sözleriyle pazarlayan marka, ruh halinizi ve tercihinizi ünlü sözlerle de destekliyor.

SOLO VIOLIN modelinde yalnızlığı vurgulayan marka ürünü, Henry Miller’ın “Sanatçı her zaman yalnızdır, eğer sanatçıysa. Hayır aslında sanatçının ihtiyacı olan yalnızlıktır.” sözüyle destekliyor. Mutlaka kendinizi bulabileceğiniz markanın sayfasını  ziyaret etmenizi öneririz. Örneklerden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

“Özgür Ruh” Modeli

“Her insan temiz doğar ve yola başlar. Yolda hangi rengi alacağın senin elinde. İster başladığın gibi masmavi devam edersin, ister gökkuşağı olursun. Saflığın, başlangıcın rengidir mavi… Kırmızının aksine kalbinin rengidir aynı zamanda. Yaşamak için nefes alışların dalgalanır. Kendini döke saça yükselirsin. Dilediğin gibi…
Cehennemse her an aşağıdadır. Hiç bırakmaz peşini, her an aklının bi köşesindedir. Elin gider.. çekersin tekrar. Yoksa o mu haklı? Hiç bir zaman emin olamazsın.” (Şevki Orhan)

tasarim-markasi-kaft-ilhamini-soyut-dunyadan-aliyor (1)

 

“Evolutio” Modeli

“Korkunç bir şekilde açıktır ki; teknolojimiz, insanlığımızı aşmıştır.” (Albert Einstein)

tasarim-markasi-kaft-ilhamini-soyut-dunyadan-aliyor (2)

 

Ayrım” Modeli

“Katı olan her şey buharlaşıyor, kutsal olan her şey dünyevileşiyor ve en sonunda insanlar yaşamın gerçek koşullarıyla ve diğer insanlarla ilişkileriyle yüzleşmeye zorlanıyor. Modern burjuva toplumu, böylesine kudretli üretim ve mübadele araçlarını bir araya getirmiş olan bu toplum, yer altı güçlerini kontrol edemez bir büyücüye benziyor.” (Karl Marks)
tasarim-markasi-kaft-ilhamini-soyut-dunyadan-aliyor (3)

 

“Çekmekeş” Modeli

“6 yaşımda aşçı olmak istedim. 7 yaşımda Napolyon olmak istedim. Hırsım o gün bugündür düzenli bir şekilde artmayı sürdürüyor.” (Salvador Dali)

tasarim-markasi-kaft-ilhamini-soyut-dunyadan-aliyor (4)

 

Tale Modeli

“Benim eylemlerimi komuta etmek, nasıl davranmam gerektiğini söylemek ve bunu yönlendirecek bir yasa oluşturmak hiç kimsenin üstüne vazife değildir.” (Max Stirner)

 

tasarim-markasi-kaft-ilhamini-soyut-dunyadan-aliyor (5)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı