MODD/report
tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike

Tohum, Çiçek ve Taşlardan Oluşan Organik Nike

4 Kasım 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Fransız bitki sanatçı Christophe GUINET doğanın muhteşemliğini dünyaca ünlü giyim markası Nike’ın renkleriyle ve tasarımlarıyla birleştirdiği bir çalışma yapmış. Nike’ın “Just Do It” sloganından esinlenerek “Just Grow It” sloganıyla harekete geçen Guinet taş, çiçek, tohum, kabuk ve doğal birçok şey kullanarak Nike’ın ayakkabı koleksiyonunu kendince tasarlamış.

Nike’ın modellerinde kullandığı doğal ve canlı renkleri, renklerin gerçek sahipleri çiçek ve doğayla birlikte kullanarak doğayı ve insani duyguların değerine vurgu yapan Guinet “bir yaban otu, bir çiçek incelik, ya da köpük kokusu tek bir tohum güzelliğini yeniden keşfetmek, düşünmek adına bu hepimiz için bir davetiye” sözlerine yer veriyor.

tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (1) tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (2) tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (3) tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (4) tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (5) tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (6) tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (7) tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (8) tohum-cicek-ve-taslardan-olusan-organik-nike (9)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı