MODD/report
turkcell-superonline-en-hizli-hashtag-yarimasi

Turkcell Superonline “En Hızlı Hashtag” Yarışması

13 Aralık 2013 • REPORT, YARIŞMALAR

Turkcell Superonline ve National Geographic Channel, sanal dünyanın yanı sıra gerçek hayatta da hız tutkunu olanlar için yeni bir yarışma başlattı.” “Dünyanın en hızlı arabası saatte 439 kilometre hız yapabiliyor! Sen #enhızlısından kimin yanına, neden giderdin?” sloganlı yarışmaya başvurular “Turkcell Superonline” Facebook sayfsından yapılıyor.

“#enhızlısından kimin yanına, neden giderdin?” sorusuna, “#enhızlısından hashtag” şeklinde vereceğiniz yanıtla yarışmaya katılmış oluyorsunuz. Katılım için sadece sayfayı beğenmeniz yeterli. Son başvuru tarihi 17 Aralık olan yarışmanın ödülü ise tam adrenalin bağımlılarına göre. En beğenilen yanıtı veren kişi, bir arkadaşıyla beraber “Ferrari World Abu Dhabi”de saatte200 kilometre hızla giden, dünyanın en hızlı Roller Coaster’ına binme fırsatı yakalayacak.

Farklı yarışma ve ödüllerle 2014 Nisan’a kadar yarışmalara katılmak için linki tıklayabilirsiniz. Daha sonra gerekli bilgileri girin ve yarışma heyecanını yaşamaya başlayın. İlgilenenler için link, SuperOnline

 

 

 

 

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı