MODD/report
turkiyenin-ilk-seo-etkinligi-bu-yil-ucuncu-kez-yapılacak

Türkiye’nin İlk SEO Etkinliği Bu Yıl Üçüncü Kez Yapılacak

20 Kasım 2015 • DUYURULAR, ETKİNLİKLER, REPORT

SEOzeo tarafından ilki 2013 senesinde düzenlenen SEO etkinliklerinin üçüncüsü 27-29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott otelde gerçekleşecek. SEOzone ve Contentzone oturumlarıyla yapılacak etkinlikte aksiyona dayalı workshop’lar yer alacak.

SEOzeo üçüncü kez bir araya getiriyor

Dünyanın en iyi dijital pazarlama ajanslarından uzmanlarla üçüncü kez Türkiye’de SEO etkinliği yapılacak. SEO alanında Türkiye’nin tek Ar-Ge çalışması yapan SEOzeo tarafından  2013 senesinde gerçekleştirilen ilk SEOzone’a, Majestic kurucusu Dixon Jones, Distelled dijital pazarlama ajansı danışmanı Stephanie Chang, Google uzmanlarından Kaspar Szymanski gibi önemli isimlerin yer aldığı dokuz konuşmacı katılmıştı. 2013 ve 2014’te yoğun ilgiyle karşılaşan etkinlik, 2015 senesinde daha zengin bir programla katılımcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bu yıl Türkiye’nin ilk içerik pazarlaması etkinliği gerçekleşecek

27-29 Kasım arasında gerçekleşecek olan etkinlik, bir ilke daha imza atacak. Uluslararası katılımcılarında sunumlarıyla Türkiye’nin ilk içerik pazarlama konferansı gerçekleşecek. SEOzone ve Contentzone olarak gerçekleşecek oturumlar, etkinliğin üçüncü günü aksiyona dayalı workshop etkinlikleriyle devam edecek.

SEOzone ve Contentzone konferanslarında sunum yapmak üzere etkinliğe gelecek olan uluslararası uzmanlar ise şöyle: “Onpage.org kurucusu Marcus Tandler, arama motorlarının geleceği hakkında konferansıyla etkinlikte yer alacak. Teknik SEO çalışmalarıyla tanınan DeepCrawl yönetici direktörü Mark Thomas, aksiyon odaklı 5 SEO stratejisiyle SEO etkinliğinde yerini alacak. FeverBee’den Richard Millington, SEO çalışmaları için komünite inşasını etkinlikte katılımcılara anlatacak. SEOmonitor ekibinden Cosmin Negrescu SEO trafik datalarının ölçülmesi ve yorumlanmasıyla ilgili sunum yapacak”

SEOZEO kurucusu Yiğit Konur semantik anahtar kelime analizi ve SEOZEO kurucu ortağı Mehmet Aktuğ da düşük bütçelerle etkili SEO çalışması konusunda sunumlar yapacak.Etkinliğin Contentzone kısmında,  icerik.com kurucusu Tuğçe Seven içerik pazarlamasına dair sunumuyla yer alacak. Ayrıca yemek.com ürün müdürü Batuhan Apaydın, Distilled dijital pazarlama ajansı içerik strateji uzmanı Hannah Smith, inbound marketing sunumlarıyla bilinen Anum Hussain de Contentzone oturumda sunum yapacak uzmanlar arasında yer alıyor.

turkiyenin-ilk-seo-etkinligi-bu-yil-ucuncu-kez-yapılacak

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı