MODD/report
ACT WEB

Türkiye’nin İlk Ve Tek Danışmanlık Etkinliği Boğaziçi Üniversitesi’nde

9 Eylül 2015 • DUYURULAR, EĞİTİMLER, Genel, REPORT

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan danışmanlık sektörünü öğrenciler arasında tanıtmayı hedefleyen Advanced Consultancy Training (ACT) etkinliği 17-18 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından en çok tercih edilen kişisel gelişim ve kariyer kulüplerinden biri olan BÜYAK, 2014 yılında başlattığı Advanced Consultancy Training etkinliği ile Türkiye’de danışmanlık sektörünü tanıtan ilk öğrenci etkinliğini düzenlemiş oldu.

Advanced Consultancy Training (ACT) özellikle Türkiye’nin en iyi okullarının mühendislik ve iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin üçüncü, dördüncü sınıf ve yüksek lisans öğrencileri tarafından tercih ediliyor.

Etkinliğin ilk gününde danışmanlık sektörünün en iyi şirketlerinden gelen konuşmacılar, katılımcılara hem sektörü, hem danışman olmanın avantaj ve dezavantajlarını hem de sektöre dair ufuk açıcı vizyonel bir konuyu anlatırlar. Seminerlerin ardından mülakat simülasyonu düzenlenir.

Etkinliğin ikinci gününde katılımcılar vaka analizi yarışmasına katılır ve danışmanlara sunumlarını yaparlar.

Danışmanlık sektörüne ilgi duyan ve sektörde çalışma potansiyeli olan öğrencilerle sektör devi şirketleri buluşturmayı hedefleyen ACT, 17-18 Ekim tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Etkinliğe başvurmak ve etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için Toptalent ve Büyak linklerini tıklayabilirsiniz.

 

ACT-Büyak-Poster-cover-son-21 ACT WEB

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı