MODD/report

Uçağınızı Akıllı Telefonunuzla Yönlendirin

30 Kasım 2013 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Gün geçmiyor ki akıllı telefonlar hayatımıza bir yenilik getirmesin. En önemli konulardan, en basit detaylara kadar neredeyse her şeyde artık telefonlarımız bir parçamız durumunda, buna eğlence dünyası da dahil.

Hala daha ofiste veya evde sıkıldığımızda bir çoğumuz kağıt uçak yapıp birkaç dakikalığına kafa dağıtıyoruz. Hepimizin çocukluğunda yapmaya başladığı kağıt uçaklar da akıllı telefon teknolojisinden nasibini aldı. PowerUp 3.0 isimli model uçak kiti sayesinde artık kağıt uçaklarınız kafalarına göre değil sizin isteğinize yöne uçacak. Sahip olduğu bluetooth aparatı aracılığıyla ve telefonunuzla yapacağınız bağlantıyla uçakları dilediğiniz şekilde uçurabilirsiniz. Alıcı sizden aldığı komutları, bağlı olduğu motora iletiyor ve istediğiniz yöne gidiyor.

Karbon fiber yapıda olduğu için son derece dayanıklı bir ürün. Alıcı mesafesi ise 10 metrelik bir alan. İster evde, ister sokakta keyifli bir an yaşatabilecek ürün henüz üretime geçmedi ama Kickstarter’da yapılan tanıtım kampanyası çok ilgi gördü. Bu da üretimin ve satışın yakın zamanda gerçekleşeceğinin habercisi. Siteyi incelemek ve farklı videoları izlemek isteyenler linki tıklamanızı öneririz.

ucaginizi-akilli-telefonunuzla-yonlendirin

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı