MODD/report
ucretlenen-tinder-iki-yeni-ozellikle-geliyor

Ücretlenen Tinder, İki Yeni Özellikle Geliyor

6 Mart 2015 • ONLINE DÜNYA, REPORT

Uygulama üzerinden arkadaş bulma uygulaması Tinder yeni reklamı “Tinder Plus”ı yayınladı. Başrolünde çöpçatan bir kızımızın olduğu reklamda kısa anlar arka arkaya hızla sıralanıyor ve aralarında İstanbul’un da olduğu birçok ülkedeki arkadaşlıklar gösteriliyor.

Daha önce ücretsiz olan uygulamanın artık aylık bir ücrete tabi tutulacağı geçtiğimiz günlerde kulislerde konuşuluyordu. Bu ücretlendirmeyi yenilik sunmadan yapmak istemeyen Tinder, kullanıcılarını kaybetmemek için yeni bazı özellikleri de uygulamaya dâhil ediyor.

Bu yeniliklerden ilki Pasaport. Gitmek istediğiniz şehre gitmeden, konumunuzdan bağımsız olarak eşleşme yapmanızı ve gitmek istediğiniz şehre daha varmadan arkadaşlık kurabilmenizi sağlayan bu özellikle belirlediğiniz lokasyonda arama yapabilme imkânı sunuyor.

Geçtiğiniz bir hesabı (hızlı tarama yapanlar için çok da yerinde olmuş diyebiliriz) geri getirmeyi sağlayan Undo özelliği de ücretli olan Tinder’in sunduğu bir diğer yenilik.

ucretlenen-tinder-iki-yeni-ozellikle-geliyor

İlişkili Haberler

One Response to Ücretlenen Tinder, İki Yeni Özellikle Geliyor

  1. […] anlamına geliyor, bu tabi ki kullanıcıların izin verdiği fotoğraflarla sınırlı olacak. Ücretli abonelik modelinden sonra bu hamle özellikle Tinder’i sosyal medyada oldukça canlandıracaktır. […]

« »

Yukarı