MODD/report
ve-karsinizda-iphone-6s

Ve Karşınızda iPhone 6S…

10 Eylül 2015 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Apple merakla beklenen iPhone 6S’i dün tanıttı. Özellikle renk alternatiflerinin olduğu bu yeni telefonla Apple bize yenilenmiş bir iPhone 6 serisi sunuyor.

4,7 inç’lik ekrana sahip cihazda 64-bit A9 işlemci bulunuyor. 4K video kaydedebilen 12 MP kamerası ile oldukça başarılı görüntülerin elde edilebileceği cihaz 3D Touch denen teknolojiyi de getiriyor. Bilgisayarlarda farenin sağ tuşu özelliğini sert basma özelliği ile bize sunan Apple, Apple Watch ile aşina olduğumuz Force Touch’u bize geliştirerek getiriyor.

Peek isimli bir diğer yenilik ise uygulamaların içeriklerine uygulama simgesine dokunarak ulaşmamızı sağlaması. Örneğin kamera uygulamasına dokunduğunuzda kameraya ait ön-arka kamera tercihi gibi ayarları hızlıca yapabilmemiz sağlanıyor.

Ayrıca yeni cihazlarda fotoğraf, video gibi görüntüleri tam ekran yapmadan ve ekranı kaplamadan açma imkanı da sunuluyor. iPhone 6’nın güncellenmiş versiyonu olan 6s satış fiyatları ise şu anda;

16 GB iPhone 6S Plus: 299 dolar

64 GB iPhone 6S Plus: 399 dolar

128 GB iPhone 6S Plus: 499 dolar

civarında olacak. 12 Eylül’de ön sipariş almaya başlayacak olan Apple, 16 Eylül’den sonra ise bu siparişleri sahiplerine ulaştırmaya başlayacak. Tüm dünyaya satış içinse 25 Eylül’ü beklememiz gerekecek.

ve-karsinizda-iphone-6s (1) ve-karsinizda-iphone-6s (2) ve-karsinizda-iphone-6s (3)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı