MODD/report
volkanik-tastan-mobilya-tasarimi-maffam-freeform

Volkanik Taştan Mobilya Tasarımı “Maffam Freeform”

15 Eylül 2014 • REPORT, YAŞAM VE STİL

Hem dekoratif hem de organik bir salıncak koltuğa ne dersiniz? Tasarımcı Raimonds Cirulis, Maffam Freeform markasıyla, dantel mobilya örnekleriyle alışık olduğumuzun çok daha ötesinde bir ürünü bize sunuyor “bazalt elyaf mobilya” tasarımları.

Volkan taşı olarak bilinen bazalt, ısıyı iyi koruyan bir yapıdır. Masajlarda kullanılan bu taş aynı zamanda Romalılar zamanında antik yol yapımında da kullanılıyordu. Raimonds Cirulis’de bu taşı günümüz dekorasyonu be konforuyla birleştirmek için dünyada tek olan dokuma tekniğini geliştirdi ve bu taşla yapılan Bazalt Elyaf Mobilya oluşturmayı başardı. Teknik hakkında bilgi vermeyen Cirulis, duyguların tasarımının bir parçası olduğunu dile getiriyor.

Ürünler Amerika, Hollanda, Litvanya, Rusya, Yunanistan gibi bazı ülkelerde satışta. Bu sıra dışı ürünleri incelemek için maffamfree sayfası ziyaret edebilirsiniz.

volkanik-tastan-mobilya-tasarimi-maffam-freeform (1) volkanik-tastan-mobilya-tasarimi-maffam-freeform (2) volkanik-tastan-mobilya-tasarimi-maffam-freeform (3) volkanik-tastan-mobilya-tasarimi-maffam-freeform (4) volkanik-tastan-mobilya-tasarimi-maffam-freeform (5)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı