MODD/report
westjetle-yeni-yila-merhaba

“Westjetle” Yeni Yıla Merhaba

11 Aralık 2013 • MARKA VE PAZARLAMA, REPORT

Hava alanları belki de en çok gecikmelerin ve beklemelerin yaşandığı yerlerdir. Genellikle gecikmeler yüzünden hava alanları sinirli ve hoşnutsuz insanlarla dolu olur. Güzel dakikaların yaşandığı anılardan sonra veya tatil, akraba ziyareti gibi insanı mutlu edecek olayların öncesi ve sonrasında yaşanan bu beklemeler insanları aksileştirebiliyor. Tabi bunlara bagaj kayıpları, çalınan eşyalar ve x-ray’deki sıkıntılar da eklenince hava yolu ulaşımı birçok kişi için zorunlu bir işkenceye dönüşebiliyor.

İşte bu sıkıntıları ve olumsuzlukları bir nebze yok etmek ve Noel ruhunu en güzel şekilde insanlara yaşatmak için WestJet” firması, insanın yüzünde kocaman gülümseme yaşatacak bir reklam filmi çekme kararı almış.

Toronto ve Hamilton Uluslararası Havalimanlarının kullanıldığı reklam filmi hem Neol ruhunu insanlara yaşatıyor, hem de kendi kampanyasını yapıyor. Hava alanından binen yolculara ihtiyaçlarını soran Noel Baba, yolcuların indikleri noktada hediyeleri ile karşılarında onları bekliyor. İnsanların yüzündeki mutluluk gerçekten görülmeye değer bir görüntü oluşturuyor. Geçen yıl da yaratıcı bir fikirle Noel’i kutlayan WestJet firması bakalım önümüzdeki sene ne gibi bir reklama imza atacak ve insanların yüzünde bir tebessüm oluşturacak.

Noel babanın bu konu hakkında ki sözleri içinse bu linke bakabilirsiniz.

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı