MODD/report
"Whiskey Barrel Coffee" Viski İçerir Ve Sizin Sabah Kahveniz Değildir

“Whiskey Barrel Coffee” Viski İçerir Ve Sizin Sabah Kahveniz Değildir

25 Mart 2014 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Gündüzleri uyanmak için birçoğumuzun tercihidir kahve. Hele ki akşamdan içilen içkiler sonrasında tam bir ayılma aracıdır. Peki uyandığınızda içtiğiniz kahvenin viski tadında olmasını ister miydiniz?

Tal Fishman hem kahve hem de Bourbon viski hayranı bir yaratıcı esnaf olarak bu iki tadı birleştirmeyi düşünmüş. Bir Bourbon viskinin geçtiği tüm aşamaları kahve çekirdeklerine uygulayan Fishman, viski aromasını kahvenin içine hapsetmeyi de başarmış.

Colorado’daki tesisinde, küçük bir çalışma gurubuyla viski varilleri ve kahve makineleri eşliğinde çalışan Fishman, her şişeyi de el ile etiketlenmiş ve mühür yapıştırılmış şekilde şişeliyor. Ürünü tadanlar kömürleşmiş meşe ve kavrulmuş kahve tadının bambaşka ve benzersiz bir kahve deneyimi olduğunu dile getiriyorlar.

Whiskeybarrelcoffee sitesine girerek sipariş de verebileceğiniz bu fikir, bana kalırsa geceden kalanları biraz sıkıntıya sokacaktır. Ama herkes gibi bu farklı tadı merak etmedim değil hani.

"Whiskey Barrel Coffee" Viski İçerir Ve Sizin Sabah Kahveniz Değildir "Whiskey Barrel Coffee" Viski İçerir Ve Sizin Sabah Kahveniz Değildir

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı