MODD/report
windosphone-instagrama-kavustu-ama

Windows Phone, Instagrama Kavuştu Ama…

21 Kasım 2013 • ONLINE DÜNYA, REPORT

Windows Phone platformunun en büyük eksiklerinden birisi olarak görülen “Instagram” eksikliği kısmen giderildi. Özellikle mobil uygulamalar arasında popüler olan Instagram, bu haftaya kadar Windows Phone tarafından desteklenmiyordu.

Uygulama devreye girdi ancak yanında bir çok hata ve şikayeti de beraberinde getirdi. İşte uygulamanın gelmesine rağmen kullanıcısına yarattığı bazı sıkıntılar.

Uygulamaya girip fotoğraf çekmek istendiğinde Instagram sizi uygulama dışına atıyor. Yani fotoğrafı telefon kamera uygulamasıyla çekip, Instagram uygulamasına girmeniz gerekiyor.  Ayrıca Windows Phone’un kendine ait uygulamalarının olması da Instagramı’ın tercih edilmesini azaltan bir etken oluşturuyor.

Bir diğer hataysa uygulamanın kişi etiketleme ve video kaydetme işlevlerini yerine getirememesi. Bu görevi yerine getirememesine rağmen Android ve iOS kullanıcılarının eklediği etiketleri ve videoları görebilmeniz sıkıntının farklı bir boyutu.

Tabi ki bu uygulamanın Beta sürüm olduğunu da vurgulamakta fayda var. Yaşanan tüm aksaklıklar giderildikten sonra Windows Phone’un piyasadaki yerinin ne olacağını zamanla göreceğiz. Uygulamaya ulaşmak için linki tıklayın.

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı