MODD/report
x-men-sevdalisi-furzenin-siradaki-kahramani-pyro

X-Men Sevdalısı Furze’nin Sıradaki Kahramanı “Pyro”

2 Haziran 2014 • FİKİR VE YARATICILIK, REPORT

Tam bir X-Men sevdalısı olan Colin Furze’un daha önce Wolverine ve Magneto karakterlerinin özelliklerini ve güçlerini canlandırdığını paylaşmıştık. (Özellikle Wolverine muhteşem olmuştu.) Şimdi ise bir başka karakter olan Pyro’yu incelemeye alan Furze bu karakterde de tüm yaratıcılığını ortaya koyuyor.

DYI X-Men adı altında yaklaşık 15 günde bir yeni video yükleyen amatör mucit, ateşin kontrol edebilen yaramaz karakter Pyro’yu bizlere tanıtıyor. Daha önce sadece kendisine zarar verebilecek olan yolları seçen Furze bu kez ateşle oynuyor ve 12 metrelik alevlerle gerçekten de dikkatleri üzerine çekiyor.

Propan gazı dolu olan tüpe bağladığı iki hattı kollarına aktaran tasarımcımız, elindeki ateşleme sistemiyle geceyi aydınlatıyor, ekmeğini kızartıyor ve tam anlamıyla aduket çekiyor. Bir sonraki kahraman kim olacak göreceğiz. Umarım Furze, X-Men karakterleriyle işii bittiğinde Demir Adam’a da bir el atar.

x-men-sevdalisi-furzenin-siradaki-kahramani-pyro

İlişkili Haberler

2 Responses to X-Men Sevdalısı Furze’nin Sıradaki Kahramanı “Pyro”

  1. […] karakterlerinin özelliklerini gerçek hayatta tasarlayan ve yapan kişi olarak tanıdığımız Colin Furze, şimdi de bambaşka bir çılgınlığa gene kendi tarzında imza […]

  2. […] buz pistinden yamaçlara birçok yerde kullanan Furze tehlikeyi adeta davet ediyor. Daha önce de X-Men serisi ve havai fişeğe dayanıklı kostümüyle çok konuşulan Furze bakalım bir sonraki […]

« »

Yukarı