MODD/report
yeteneklerin-bulustugu-platform-modasky

Yeteneklerin Buluştuğu Platform ModaSky

14 Kasım 2016 • ONLINE DÜNYA, REPORT

Sosyal medyanın her geçen gün hayatlarımızda daha da büyük önem kazandığı tartışılmaz bir gerçek. İşte bu gerçeğin farkında olan girişimciler ve kullanıcılar yeni bir platform üzerinde buluşuyor “ModaSky”.

Farklı yeteneklerdeki insanları bir araya getiren ModaSky, kişilerin yeteneklerini sergileyip, farklılıklarını ortaya koyacağı bir platform.

ModaSky; kullanıcıların ilgi alanına göre profil açmalarına ve benzer ilgilere sahip olan insanlar ile iletişime geçmesine olanak tanıyor. İster ünlü olmak, isterseniz sadece yeni arkadaşlar edinmek için kullanın, ModaSky yeni herkes için faydalı bir sosyal medya platformu olma iddiasında. Manken, model, oyuncu, müzisyen, grafiker, youtuber ve buna benzer ilgi alanlarınız var ise kendinize özel bir profil oluşturup yeteneklerinizi sergileyebiliyorsunuz.

Sesiniz mi güzel? Yoksa iyi bir fotoğrafçı mısınız? Gündemle ilgili iddialı yorumlarınız mı var? Çok iyi bir YouTuber mısınız? Daha farklı yetenekleriniz? Yetenek yarışmalarına seçilmeyi beklemek yerine, sizi farklı kılacak olan videoları veya fotoğrafları çekip ModaSky sitesi üzerinden yayınlayabiliyorsunuz.

yeteneklerin-bulustugu-platform-modasky

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı