MODD/report
yildiz-teknik-universitesi-adMark-15-etkinligi-17-martta-basliyor

Yıldız Teknik Üniversitesi “AdMark’15” Etkinliği 17 Mart’ta Başlıyor

10 Mart 2015 • DUYURULAR, ETKİNLİKLER, REPORT

Kariyer organizasyonlarıyla adını sıkça duyuran Yıldız Teknik Üniversitesi; pazarlama trendleriyle, konvansiyonel ve dijital pazarlama stratejileriyle, kreatif düşüncenin reklama dönüşüm süreciyle ve reklamcılık sektörünün bilinmeyenleri ile buluşturduğu yeni bir etkinliğe imza atıyor “AdMark’15”.

Yıldız İşletme Kulübü tarafından organize edilen #‎iyifikirnasilpiser hashtagli “Advertising and Marketing Conferences” pazarlama ve reklamcılık sektöründeki en yaratıcı beyinleri konuk ediyor ve meraklıların sektöre bakışlarına yepyeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

17-18 Mart tarihinde Elektrik – Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek etkinlikte Hepsiburada.com Dijital Pazarlama Müdürü İbrahim Öztürkcan, Philips Dijital Pazarlama Müdürü Eren Kumcuoğlu, Star Tv Satış Başkan Yardımcısı Dafne Uluçınar gibi isimler yer alacak ve sektörle ilgili deneyimlerini paylaşacak.

Tüm üniversite öğrencilerine ücretsiz olan etkinlik sonunda öğrencilere katılım belgesi verilecek. Etkinlik programını detaylıca incelemek ve detaylı bilgi almak için AdMark’15 linkini tıklayabilirsiniz.

yildiz-teknik-universitesi-adMark-15-etkinligi-17-martta-basliyor (1) yildiz-teknik-universitesi-adMark-15-etkinligi-17-martta-basliyor (2) yildiz-teknik-universitesi-adMark-15-etkinligi-17-martta-basliyor (3)

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı