MODD/report
zomatodan-yeni-online yemek siparis-uygulamasi-zomato-order

Zomato’dan Yeni Online Yemek Sipariş Uygulaması “Zomato Order”

12 Mayıs 2015 • ONLINE DÜNYA, REPORT

2015 yılı kesinlikle Zomato’nun olmaya devam ediyor. Yaptığı yatırımlar ve akıllı girişimlerle oldukça büyüyen Zomato; Mekanist ve Urbanspoon’u satın aldıktan sonra geniş ağını kullanabileceği online sipariş işine giriş yapıyor.

Zomato online yemek siparişi için Zomato Order isimli yeni bir uygulama yayınladığını duyurdu. Zomato’nun kullanıldığı tüm ülkelerde  ve dillerde faaliyet gösterecek olan Zomato Order, iOS ve Android platformlarında bulunuyor. Zomato’nun giriş yaptığı tüm restoranlardan sipariş imkanı sağlıyor. Bu uygulama Zomato’nun ana uygulamasıyla entegre çalışsa da ayrı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ama bulduğunuz ve edindiğiniz tüm Zomato deneyimini Zomato Order uygulamanızda da görüyor ve geçiş yapabiliyorsunuz.

Türkiye’de de 13 şehirde 40 binden fazla restorana ulaşma imkanını sağlayan Zomato’nun bu yeni uygulaması Türkiye’de henüz aktifleşmiş değil, ancak kısa bir süre sonra tüm anlaşmalar sağlandığında Zomato Order, Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacak. Uygulamanın iOS ve Android sayfalarına linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

zomatodan-yeni-online yemek siparis-uygulamasi-zomato-order

 

İlişkili Haberler

Yoruma kapalı

« »

Yukarı